Dobry prezent

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
szamanka
Posty: 33
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:28 pm

Re: Dobry prezent

Post autor: szamanka »

Zgadzam się, nie ma głupich pomysłów, każdy jest lepszy niż całkowity jego brak. Kiedy mój brat obchodził swoje święto, postawiłam na klasyczne rozwiązanie, na galanterię skórzaną marki ADAM BARON https://adam-baron.pl/skorzana-torba-bi ... ness-brown
Jest to torba wykonana z wysokiej klasy naturalnej, włoskiej skóry bydlęcej o matowym wykończeniu,świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju spotkaniach biznesowych.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Dobry prezent

Post autor: foxi »

Jeśli szukasz dobrego prezentu - postaw na ciuchy - tutaj masz namiar na fajny poradnik odnośnie mody. W zasadzie nie musisz znać się na modzie prawie wcale aby wybrać dobry prezent z zakresu odzieży , czy to damskiej czy męskiej.
masumi
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:26 pm

Re: Dobry prezent

Post autor: masumi »

zależy kto jakie prezenty lubi ;) mnie zawsze najbardziej cieszą gadżety do stylizacji włosów, sama sobie teraz kupilam prostownicę smooth glide, na pewno się przyda do szybkiej stylizacji włosów, znalazłam w max elektro w promo
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Dobry prezent

Post autor: kasiunia »

Dobry prezent to taki, który będzie podobał się solenizantowi. Najlepiej zrobić krótki wywiad aby dowiedzieć się co solenizant lubi, jakie ma hobby a wtedy łatwiej bedzie trafić i znaleźć prezent. Dla naszego kolegi w pracy obrazy z baroku , to największa pasja, więc kiedy zaprosił nas do siebie na imprezę urodzinową , nie mieliśmy wątpliwości co mu kupić. Odpowiedź mogła byc tylko jedna.
weronka
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:17 pm

Re: Dobry prezent

Post autor: weronka »

Tak, to chyba najważniejsze, by prezent podobał się solenizantowi, by był dla niego miłym zaskoczeniem, a zarazem niespodzianką,która sprawi mu wiele radości. Z tego co słyszałam, najtrudniej jest kupić prezent dla dziewczyny
Uważam,że młoda osoba na pewno doceni pięknie zapakowany kosz z kosmetykami do domowego Spa. Wyjątkowa kompozycja starannie dobranych kosmetyków o prostym, ekologicznym składzie to niezapomniany, idealny wręcz prezent z każdej okazji.
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: Dobry prezent

Post autor: Violuśka »

Jak wybrac dobry prezent dla nastolatka? Uważam ,że właśnie hulajnogi dla nastolatków są na prawdę dobrym wyborem.Poprzez taki zakup zmuszamy młodych ludzi do ruchu a w okresie ich rozwoju jest niezwykle ważną rzeczą. Młodzi ludzie nie mogą spędzać czasu tylko patrząc się w smartfona.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Dobry prezent

Post autor: foxi »

Wszyscy w rodzinie doskonale wiedzą ,że ciocia interesuje sie malarstwem , postanowiliśmy więc ,że reprodukcje obrazów polskich malarzy będą jej wręczone podczas najbliższych imienin. Ciocia ewidentnie była zaskoczona i wzruszona. Prezent bardzo jej sie podobał.
welminka
Posty: 17
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:38 pm

Re: Dobry prezent

Post autor: welminka »

Uwielbiam makijaż i wszystko co z nim związane dlatego bardzo ucieszyłam się z palety do makijażu jednej z moich ulubionych marek. Świetnie się nią robi make-up, cienie mają dobrą pigmentację, fajnie się blendują. Wydaje mi się, że wiele dziewczyn, które lubią się malować doceniło by takiego typu prezent.
ODPOWIEDZ