Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Paula30
Posty: 131
Rejestracja: pt lis 26, 2021 4:15 pm

Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Post autor: Paula30 »

Jaka byłaby twoja wymarzona praca? :)
ARO
Posty: 57
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:50 pm

Re: Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Post autor: ARO »

Na pewno taka, która daje satysfakcję i odpowiednie wynagrodzenie. Na szczęście mam zarobki w euro w DE :) więc jest ok pod tym względem. Pracuje na magazynie i jest całkiem fajnie. Mondi Polska załatwiła mi tam pracę i na całkiem fajnych warunkach. Jestem zadowolony. Najważniejsze by nie mieć zmartwień.
pasilfora99
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:39 pm

Re: Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Post autor: pasilfora99 »

mam firmę i bliskie są mi idee związane z ochroną środowiska, staram się żeby mój biznes był mu jak najbardziej przyjazny, w poszukiwaniu informacji zaglądam na portalochronysrodowiska.pl jest tam bardzo dużo porad i materiałow, aktów prawnych
Borel
Posty: 66
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:23 am

Re: Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Post autor: Borel »

Tutaj zdecydowanie polecam sprawdzić świetny portal - https://www.wybieramlaptopa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć nie tylko na konkretne podpowiedzi, nowe artykuły i jednocześnie specjalnie przygotowane rankingi. Mam nadzieję, ze skutecznie ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji co do zakupu i co najważniejsze znalezienie optymalnego sprzętu. Pozdrawiam serdecznie!
Łeska
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:45 am

Re: Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Post autor: Łeska »

Zawsze warto szukać pracy dla siebie, gdzie będziecie mogli się rozwinąć zawodowo. To może sprawdź praca Katowice - oferty z miasta i całego województwa na portalu Geopraca. Warto poszukać możliwości niż na lata utknąć w firmie której po prostu się nie odnajdujemy i nie jesteście zadowoleni z zarobków.
k4sia
Posty: 53
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 pm

Re: Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Post autor: k4sia »

Ja myślę, ze praca ma po prostu dawać satysfakcję. I za to, co się robi, i za to, jakie ma się zarobki. Warunki mają znaczenie i samo otoczenie. Czasami praca nie musi być jakaś górnolotna. Często pomoże zmiana otoczenia, miejsca, bo ta sama praca się zmieni, jak znajdziemy się np. w innym kraju. Niemcy oferują całkiem fajne warunki, dużo lepsza pensją i spokój. No i przyszłość. Wystarczy popatrzeć, pogadać z ludźmi z Mondi Polska. I wszystko wyjaśnią.
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Post autor: kasiunia »

Podejmując każda nową pracę koniecznie trzeba wykonać określone badania i krótko mówiąc udać się do lekarza z medycyny pracy. W naszej przychodni CMP Warszawa Bialoleka mamy na szczęście specjalistów także z zakresu medycyny pracy, tak więc nie ma problemu z wykonaniem koniecznych badań.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Post autor: foxi »

Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli szukacie pracy to wasze dodatkowe umiejętności czy kwalifikacje będą na prawdę dobrą kartą przetargową przemawiającą za waszym przyjęciem do pracy. Jeśli zamierzacie podjąć pracę w branży elektrycznej to bardzo dobrze zostaną przyjęte u nowego pracodawcy tzw. uprawnienia sepowskie .Taka informacja w waszym cv z pewnością zostanie zauważona.
Borel
Posty: 66
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:23 am

Re: Jaka byłaby twoja wymarzona praca?

Post autor: Borel »

Hej, chciałbym poruszyć ważną kwestię, jaką jest subskrypcyjny model płatności w sklepach internetowych. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wprowadzenie tego modelu, a ja jestem ciekaw Waszych doświadczeń oraz opinii na ten temat. Chciałbym usłyszeć Wasze opinie na temat subskrypcyjnych modeli płatności. Czy korzystacie z nich w swoich sklepach?
ODPOWIEDZ