Jakie pomieszczenie w domu lubisz najbardziej?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Jakie pomieszczenie w domu lubisz najbardziej?

Post autor: foxi »

Myślę ,że jeśli już miałabym wybierać jakieś pomieszczenie to byłaby to sypialnia. Zdałam sobie sprawę z tego ,że w sypialni spędzamy około 1/3 część naszego życia. Trzeba więc zrobić wszystko by w sypialni wypocząć. Potrzebny będzie więc nam wygodny materac, najlepiej twardy. Nie oznacza to wcale ,że sypialnia nie może wyglądać dobrze i być po prostu ładnym pomieszczeniem. Widzieliście może nowoczesne sypialnie w bieli ? - to moje marzenie. Pozdrawiam.
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Jakie pomieszczenie w domu lubisz najbardziej?

Post autor: kasiunia »

Bardzo lubimy salon, który jest połączony z kuchnią...a wszystko to jest w bieli.To praktyczny kolor bo bardzo szybko można odświeżyć ściany. Także farba na boazerie jest koloru białego. Całość wygląda po prostu pięknie.
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: Jakie pomieszczenie w domu lubisz najbardziej?

Post autor: Violuśka »

Nie mam takich pomieszczeń, choć gdyby rzeczywiście trzeba było wybrać to chyba wybrałabym sypialnię. Bardzo ważną kwestią przy remoncie pomieszczeń jest wybór koloru jaki będzie w danym pomieszczeniu. Według mojego męża to właśnie farby do ścian dulux są najlepsze jakościowo. Świetnie kryją oraz bardzo długo trzymają kolor. To ważne cechy.
scesny
Posty: 55
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:23 pm

Re: Jakie pomieszczenie w domu lubisz najbardziej?

Post autor: scesny »

Biel na wszystkich ścianach? Wszędzie? Bałbym się :) Brakuje mi w tym wszystkim jakiegoś koloru. No i faktury. Bo farba jest dość nudna. Jednolita. Za TV w salonie zrobiliśmy cegłę z Elabrick. Dostępność modeli i kolorów pozwala na spore wariacje, wiec spokojnie można dobrać pod resztę pomieszczenia. Nawet jak ktoś się uprze na biel :twisted:
chanelka
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:21 pm

Re: Jakie pomieszczenie w domu lubisz najbardziej?

Post autor: chanelka »

Każde, które jest odpowiednio urządzone i jest funkcjonalne. Dlatego lubię czytać poradniki typu https://sprzetagd24.org.pl/ogrom-produktow-do-wyboru/ - bo lubię wiedzieć o nowoczesnych trendach? Co warto u siebie wdrążyć?
ODPOWIEDZ