co wam pomaga w prowadzeniu firmy

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
boghdan
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:49 pm

co wam pomaga w prowadzeniu firmy

Post autor: boghdan »

co wam pomaga w prowadzeniu firmy? Korzystacie z jakichś szkoleń,czasopism związanych z waszą branżą?
masumi
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:26 pm

Re: co wam pomaga w prowadzeniu firmy

Post autor: masumi »

ostatnio regularnie korzystam z portaloswiatowy.pl świetne narzędzie dla osób prowadzących placówki oświatowe. Często aktualizują informacje, a każda osoba pracująca w oświacie wie jak sprawy wyglądają, ciągle coś się zmienia, ustawy, wymagania.
kolorowa
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:57 pm

Re: co wam pomaga w prowadzeniu firmy

Post autor: kolorowa »

Mnie pomagają ludzie i sprzęty, w które sporo zainwestowałam jakiś czas temu, a teraz na tym zarabiam.
szamanka
Posty: 33
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:28 pm

Re: co wam pomaga w prowadzeniu firmy

Post autor: szamanka »

I to jest bardzo dobre podejście, warto inwestować w wysokiej klasy sprzęt, zwłaszcza biurowy https://inprosystem.pl/sklep/ by działał przez długie lata bez zarzutów, a byśmy my, właściciele firmy mogli na tym zarabiać i nie martwić się szybką jego wymianą. Każda firma powinna tak robić, jak widać to się sprawdza i pomaga w codziennym komforcie pracy.
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: co wam pomaga w prowadzeniu firmy

Post autor: kasiunia »

Zdecydowanie szkolenia są tym co pomaga w prowadzeniu firmy a już na pewno podnosi poziom usług i poprawia relacje między ludźmi. Myślę ,że zainteresuje was kurs manipulacji czy techniki wpływania na inne osoby. Sztuka argumentacji, perswazji i wywierania wpływu wymaga znajomości wyspecjalizowanej wiedzy, której dostarczyć może jedynie profesjonalne i dobrze zaprojektowane szkolenie.
żonata
Posty: 17
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:35 pm

Re: co wam pomaga w prowadzeniu firmy

Post autor: żonata »

Lubię współpracować z firmami doświadczonymi i godnymi polecenia, otaczać się ludźmi z pasją i wiedzą. Kiedy zakładałam swój sklep, postawiłam na współpracę z firmą Ergostore, zajmują się oni montażem, serwisem, ale też transportem mebli sklepowych, aranżacją witryn sklepowych https://ergostore.pl/blog/visual-mercha ... go-sklepu/
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: co wam pomaga w prowadzeniu firmy

Post autor: kasiunia »

Nie zdajemy sobie z tego faktu może sprawy ale laboratoria w dużym stopniu pracują dla szeroko pojętego przemysłu. Dzięki laboratoriom przemysł wie jak dane materiały są wytrzymałe i czego można się po nich spodziewać. Czy wiecie może co to za urządzenie spektrometr bliskiej podczerwieni ? Laboratoria raczej nie będą umiały się obyć bez nich bo wykonują wiele ważnych badań , w tym analiz chemicznych - dokładnie i szybko.
ODPOWIEDZ