Co na okna?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Agat
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:29 am

Co na okna?

Post autor: Agat »

Pomocy!
Obecnie w mieszkaniu mam rolety dzień-noc - bez firanek. I wszystko było by super, gdyby nie fakt, że w domu jest strasznie ciemno. Nie chcę podnosić rolet, ponieważ mieszkam na parterze i wszyscy by widzieli, co robię w domu.
Znacie jakiś sposób na to, aby wpuścić do mieszkania trochę słońca, ale bez konieczności montażu firanek? Słyszałam o foliach na okna, ale jak to się sprawdza?
Marewczek
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:30 am

Re: Co na okna?

Post autor: Marewczek »

Są takie rolety, które można zasłaniać na różnej wysokości. Od dołu, góry lub na środku Zasłoni sobie Pani np. 1/3 okna od dołu i będzie chronić przed ciekawskimi i wpadać słoneczko. Jest to super rozwiązanie. Ja nie mam. Znajomi mają jest to super sprawa.

Zamawialiśmy w tej firmie:
https://lublinrolety.pl

Powinni doradzić co się najlepiej sprawdzi.
scesny
Posty: 55
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:23 pm

Re: Co na okna?

Post autor: scesny »

Ale takie rolety to może wyglądają ale efekt odcięcia taki sobie. Szczególnie jak słońce mocno praży jak teraz. Nie da się taką roleta tego ciepła zatrzymać. Tylko roleta zewnętrzna zwiększa szansę na coś takiego. No i dobre okna, bo to tez sporo daje. W Sampre nam doradzili i to był właśnie strzał w dziesiątkę. A co do tego by nikt nie zaglądał, to jest coś takiego jak zazdrostka?
chanelka
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:21 pm

Re: Co na okna?

Post autor: chanelka »

A może warto byłoby postawić na żaluzje drewniane poznań ? Co wy na to? Ja nawet niedawno znalazłam firmę Domarant, która oferuje świetne produkty w tym zakresie. U nich możecie znaleźć różne inne też warianty rolet.
Także sprawdźcie sami.
ODPOWIEDZ