Jak wyglądałby Twój wymarzony ogród

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Admin24
Site Admin
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 26, 2021 2:23 pm

Jak wyglądałby Twój wymarzony ogród

Post autor: Admin24 »

Jak wyglądałby Twój wymarzony ogród ?
AniaJ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:08 am

Re: Jak wyglądałby Twój wymarzony ogród

Post autor: AniaJ »

W moim ogrodzie bardzo ważne są kwiaty. Staram się dobierać je tak, żeby kwitły jedne po drugich. dzięki temu od wczesnej wiosny gdy siadam na tarasie mogę podziwiać piękne widoki. Zwykle jesienią planuję jak będzie wyglądał ogród w kolejnym roku, zabezpieczam rabatki, ocieplam krzaki róż... Na wiosnę sadzę wybrane jesienią cebulki. Aktualnie wybieram w sklepie Legutko.pl najlepsze cebulki kwiatów. Bardzo spodobał mi się Agapant - Polar Ice - biały to roślina kłączowa doskonała na słoneczne stanowiska. Tworzy po kilka długich liści. Latem zachwyca okazałymi baldachami, złożonymi z wielu pojedynczych, delikatnych kwiatów. https://www.esklep.legutko.com.pl/agapa ... 16586.html
kasiunia
Posty: 132
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Jak wyglądałby Twój wymarzony ogród

Post autor: kasiunia »

Każdy, kto zdecydował się na budowę swojego domu z pewnością marzy i o ogrodzie , bądź o tarasie - gdzie można będzie odpocząć po dniu pracy. Także i nasze dzieci mają marzenia w tym względzie. Moja na przykład od kiedy sięgam pamięcią wspominały o domku na drzewie. Kiedy zdecydowaliśmy się na budowę domu znalazło się i miejsce na domek dla dzieci - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/domek-na-drzewie/ .Radość dzieci - bezcenna.
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: Jak wyglądałby Twój wymarzony ogród

Post autor: Violuśka »

Każdy ogród , zresztą jak każdy dom to efekt naszych marzeń , pragnień i zasobności portfela. W każdym ogrodzie chcemy aby znalazło się miejsce do biesiadowania - czyli altana albo taras. Czasami kupujemy też meble ogrodowe, podobnie jak grille. Ostatnio furorę robią inne urządzenia wędzarnie do ogrodu .Któż nie chce mieć co jakiś czas w domu świeżych i pachnących wyrobów wędliniarskich?
iriss
Posty: 33
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:20 pm

Re: Jak wyglądałby Twój wymarzony ogród

Post autor: iriss »

No mnie się marzy ogród bogaty w kwiaty i wszelkie inne cudowne roślinności. Właśnie się cieszę, ponieważ znalazłam teraz firmę cebulki-kwiatowe.pl , która oferuje cebulki kwiatowe, nasiona itd. Planuję tam kupić właśnie najróżniejsze roślinki, między innymi begonie - moje ulubione kwiaty.
ODPOWIEDZ