Jakie polecacie zabiegi na cellulit? I ile kosztują?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Agness
Posty: 101
Rejestracja: sob lis 27, 2021 7:20 pm

Jakie polecacie zabiegi na cellulit? I ile kosztują?

Post autor: Agness »

Jakie polecacie zabiegi na cellulit? I ile kosztują?
Czytam na stronie kliniki https://www.dermoklinika.pl/medycyna-es ... a/cellulit
o zabiegach usuwania cellulitu za pomocą iniekcji dwutlenkiem węgla czyli o tzw karboksyterapii i zastanawiam się czy nie skorzystać, no ale nie miałam z tym nigdy do czynienia,więc wolę najpierw zasięgnąć języka.
Może ktoś zorientowany się znajdzie i powie, czy to dobra metoda?
Albo podsunie też inne?
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Jakie polecacie zabiegi na cellulit? I ile kosztują?

Post autor: bajka »

Moim zdaniem nie ma co od razu zaczynac od zabiegów . Ja tez mialam problem z cellulitem, zaczelam jakis czas temu szczotkowanie na sucho i jestem zachwycona. Do tego serum antycellulitowe, i bajka!
czkawka
Posty: 41
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:19 am

Re: Jakie polecacie zabiegi na cellulit? I ile kosztują?

Post autor: czkawka »

A jakies serum do tego stosujesz? czy samo szczotkowanie ci wystarcza? sporo pań właśnie poleca a ja jakos nie moge sie zabrac za to, zeby sobie szczotkę zamowic
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Jakie polecacie zabiegi na cellulit? I ile kosztują?

Post autor: bajka »

No ja mam taki zestawik z Senelle :) szczotka i balsam modelujący. I jedno i drugie mozesz na Notino zamowic :)
juwcia
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:25 am

Re: Jakie polecacie zabiegi na cellulit? I ile kosztują?

Post autor: juwcia »

Podobno super efekty daje kriolipoliza, to taka forma miejscowego zamrażania tkanki tłuszczowej. sama zastanawiam się nad tym, by zapisać się na ten zabieg do warszawskiej kliniki Sfera ( na Alejach Jerozolimskich). Kojarzycie to miejsce?
iriss
Posty: 33
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:20 pm

Re: Jakie polecacie zabiegi na cellulit? I ile kosztują?

Post autor: iriss »

Tego w sumie to ja nie wiem, ponieważ każdy gabinet ma inne stawki i wszystko też zależy od rodzaju zabiegu. Przykładowo tutaj https://klinikarevital.pl/ możecie zapytać o ofertę na zabiegi z medycyny estetycznej. Z tego co mi wiadomo wykonują je z pełną starannością i w dodatku mają korzystny cennik.
ODPOWIEDZ