Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Agness
Posty: 101
Rejestracja: sob lis 27, 2021 7:20 pm

Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Post autor: Agness »

Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?
Macie już jakiś fajny plan na to albo może gotowe już prezenty czy jeszcze zwlekacie?
Dajcie znać .
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Post autor: Violuśka »

Przede wszystkim staram się znaleźć zawsze dobry sklep z zabawkami, bo dzieci chyba najbardziej lubią zabawki i słodycze oczywiście. Zawsze lubiłam kupować dzieciom zabawki edukacyjne - https://fokastara.pl/zabawki-edukacyjne.html. W sklepie, który poradziła mi siostra można znaleźć na prawdę wiele dobrych zabawek, tym bardziej ,że przy zakupie powyżej 99 zł otrzymaliśmy darmową przesyłkę.Przesyłka dotarła do naszego domu już następnego dnia, to także ważny argument.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Post autor: foxi »

Rzeczywiście okres przedświątecznych zakupów już zbliża się wielkimi krokami. Zależy nam bardzo na tym aby zabawki podobały się naszym pociechom ale i aby sprowokowały u nich zajęcia ruchowe. Dość już tego siedzenia przed komputerem. Uważam ,że hulajnogi dla dzieci to prezent - zabawka od której można zacząć i spowodować ,że dzieci zaczną się ruszać.
Falbanka
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 7:54 am

Re: Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Post autor: Falbanka »

U nas w planach na święta jest zestaw kreatywny, ale powiększony o wiele innych rzeczy z takich plastycznych artykułów. Może uda nam się zrobić największy ASTRA zestaw jaki dzieciaki dostały :)
kiki
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:31 am

Re: Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Post autor: kiki »

A kupujesz te gotowe zestawy czy sama kompletujesz? Ja widziałam też takie gotowe zestawy z astry, bardzo fajne się wydawały
Falbanka
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 7:54 am

Re: Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Post autor: Falbanka »

Różnie, ale często sięgamy po te gotowe zestawy. Ostatnio mieliśmy taki i jest super.

Obrazek
kiki
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:31 am

Re: Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Post autor: kiki »

Tak, właśnie te :) Są super :) Córka na Mikołajki dostała taki z masą porcelanową i już planuje robić dla nas z niej prezenty na święta :)
Falbanka
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 7:54 am

Re: Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Post autor: Falbanka »

ASTRA ma też sporo nowości osobno które można kupić. Czasem też wybieram coś tematycznie jak np pastelowe kolory, rzeczy z brokatem i sama robie zestawy. To też fajnie dla dzieciaków.
iriss
Posty: 33
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:20 pm

Re: Jakie zabawki planujecie dać swoim pociechom na święta?

Post autor: iriss »

Jak chodzi o mnie, to na prezent dla trzylatka planuję kupić przykładowo zestaw kreatywny, który znalazłam u firmy Auzou.pl. Warto przyjrzeć się ich ofercie, ponieważ jest naprawdę rewelacyjna i macie tam szeroki wybór zabawek, które są rozwijające i kreatywne.
ODPOWIEDZ