wakacje

Z innej beczki, na luzie, o wszystkim i o niczym:)
weronka
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:17 pm

wakacje

Post autor: weronka »

Hej, jakie macie plany na wakacje? Ja wybrałam podróż z biurem konsorcjum.pl na Curacao, bo uwielbiam tam jeździć. To bardzo słoneczna wyspa i wygląda rajsko. A Wy gdzie się wybieracie?
k4sia
Posty: 53
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 pm

Re: wakacje

Post autor: k4sia »

Ale taka wyspa to też chyba tylko plażowanie. Jakoś tak średnio mi to pasuje. Ja lubię aktywny wypoczynek. W pracy siedzę w jednym miejscu wiec jak mam wakacje to lubię zwiedzać, poznawać. Dlatego przemawiają do mnie objazdówki. Mogą być takie bliskie w Europie. Ale i dalsze. Fajne ma Wytwórnia Wypraw. W listopadzie mają fajną do Maroko. Można się będzie dogrzać przed zimą :)
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: wakacje

Post autor: foxi »

My zaś uwielbiamy Grecję i polskie Bieszczady oraz Mazury. W tym roku wakacje spędziliśmy właśnie w Polsce. Dobrze jednak wiemy ,że pogoda w Polsce może niemiło zaskoczyć i w związku z tym też poczyniliśmy odpowiednie przygotowania jeśli chodzi o zakupy ubrań. Ta damska kurtka - https://dstreet.pl/Kurtka-damska-czarna ... Y2843.html przydała mi się nie raz choć i ciepłe dni także się zdarzały.
AniaJ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:08 am

Re: wakacje

Post autor: AniaJ »

Z powodu pracy nie mogę wyjechać nawet na tydzień gdzieś dalej. Na szczęście dzieci mają dziadków, którzy chętnie zabierają je ze sobą na działki. To jednak trudno robić całe wakacje. Dlatego staram się choć na weekend zabierać je w ciekawe miejsca. Takie miejsce to np. niedaleko Oświęcimia, gdzie mieszkam, Park Rozrywki Zatorland https://zatorland.pl . Byliśmy tam już kilka razy. Za każdym razem dzieci odnajdują nową zabawę, której wcześniej nie zauważyliśmy. Zaczynaliśmy od ruszających się dinozaurów i owadów, oczywiście części lunaparku, potem odkryli Koparkowo sterowanie łódkami na wodzie, ostatnio hitem był Park motologii
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: wakacje

Post autor: Violuśka »

Wakacje i po wakacjach ... ale wspomnienia pozostały na długie miesiące. Wybraliśmy się samochodem w dość daleką podróż. Podróż daleka i wymagająca - do Grecji. Z racji podróży samochodem - ubezpieczenie assistance samochodu to konieczność, bo w tak długiej podróży mogą wydarzyć się różne niespodziewane sytuacje, na okoliczność których lepiej mieć ubezpieczenie.
kolorowa
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:57 pm

Re: wakacje

Post autor: kolorowa »

Wakacje szybko znowu nadejdą, jedni pojadą nad morze, inni w góry, bez względu jednak na to gdzie i na jak długo,zawsze trzeba zadbać o swój komfort i wygodę. Przyda się nam na pewno odzież i bielizna termoaktywna Brubeck. Jest nowoczesna, kolorowa i bardzo stylowa. Można więc zdecydować się na koszulki, kurtki, spodnie, spodenki czy legginsy https://brubeck.pl/kategoria-produktu/d ... la-kobiet/ i cieszyć się aktywnym wypoczynkiem.
iriss
Posty: 37
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:20 pm

Re: wakacje

Post autor: iriss »

Jak wiadomo do każdej podroży też trzeba odpowiednio się przygotować. Właśnie znalazłam sklep Słoń Torbalski, który oferuje produkty typu walizka kabinowa itd. Warto się przyjrzeć ich propozycjom, ponieważ tam kupicie coś solidnego i pojemnego.
ODPOWIEDZ