odżywka i szampon w kostce

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
kokietka
Posty: 32
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:42 pm

odżywka i szampon w kostce

Post autor: kokietka »

Jak wyżej - czy macie jakieś dobre marki albo konkretne produkty do polecenia?
Potrzebuję dobrze działający, naturalny szampon do włosów w kostce, a do tego jakąś odżywkę. Mam proste włosy, skóra głowy raczej się nie przetłuszcza - nie chcę tylko niczego co sprawi, że włosy "przykleją" mi się całkiem do głowy
Majka
Posty: 31
Rejestracja: pn gru 13, 2021 3:11 pm

Re: odżywka i szampon w kostce

Post autor: Majka »

Z kosmetyków w kostce nigdy nie korzystałam, ale jeśli szukasz wegańskich szamponów czy odżywek, to sprawdź markę Marrakesh. Tutaj możesz o niej poczytać https://bellita.pl/marrakesh . Ich kosmetyki są wegańskie, dlatego są odpowiednie dla osób, które dbają o ekologię. Poza tym zawierają same naturalne składniki, które intensywnie nawilżają i poprawiają kondycję włosów.
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: odżywka i szampon w kostce

Post autor: bajka »

Raz mialam taki szampon w kostce, ale mi sie nie sprawdził. Teraz próbuje takich bardziej naturalnych kosmetyków i lepiej mi się sprawdzają ;)
czkawka
Posty: 41
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:19 am

Re: odżywka i szampon w kostce

Post autor: czkawka »

a z natualnych co polecasz?? ja mam straszny problem z wypadaniem włosów...szukam czegoś skutecznego
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: odżywka i szampon w kostce

Post autor: bajka »

Tu masz calą mase kosmetyków naturalnych do włosów https://www.notino.pl/naturalne-kosmetyki-do-wlosow/ wiec musisz sobie po prostu przetestowac co ci pasuje. Biolage ma fajny tonik przeciw wypadaniu wlosów
czkawka
Posty: 41
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:19 am

Re: odżywka i szampon w kostce

Post autor: czkawka »

Oo dziekówka :) wejde sobie dzis wieczorem, poogladam co tam mają i zamowie na próbe kilka rzeczy ;)
ODPOWIEDZ