Bezpieczny zabieg odchudzający?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Paula30
Posty: 131
Rejestracja: pt lis 26, 2021 4:15 pm

Bezpieczny zabieg odchudzający?

Post autor: Paula30 »

Na jaki zabieg się zdecydować żeby pozbyć się nadmiaru tłuszczu z brzucha? I ile kasy przygotować :D
Agness
Posty: 101
Rejestracja: sob lis 27, 2021 7:20 pm

Re: Bezpieczny zabieg odchudzający?

Post autor: Agness »

Popularne są zabiegi z odsysaniem tłuszczu przy pomocy lasera, ale ważny jest stopień technologicznego zaawansowania tego lasera żeby efekt był oczekiwany :)
Nie każda klinika ma dobry i nowoczesny sprzęt, ale w Say Wow mają więc możesz tam spróbować.
Cennik różnych zabiegów odchudzających znajdziesz na tej stronie https://lipoline.pl/cennik/
magska
Posty: 55
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 8:45 am

Re: Bezpieczny zabieg odchudzający?

Post autor: magska »

Moim zdaniem na 100% można się wybrać bezpiecznie naklinikamiracki.pl/modelowanie/ - zabiegi laserowe są nieinwazyjne a mają wysoką skuteczność praktycznie w każdej kwestii
czkawka
Posty: 41
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:19 am

Re: Bezpieczny zabieg odchudzający?

Post autor: czkawka »

Czasami jak sie dosc sporo schudnie, to skóra staje sie wiotka.. warto wtedy zadbac o ujedrnienie. Idealnie sprawdza sie do tego szczotkowanie ciala na sucho :) ja tez dzieki temu pozbylam sie cellulitu :)
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Bezpieczny zabieg odchudzający?

Post autor: bajka »

Słyszalam ze mozna naprawde fajnie dzieki temu zadbac o skórę na udach, brzuchu a nawet na piersiach. Ciagle zapomniam zamowic sobie szczotke...
czkawka
Posty: 41
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:19 am

Re: Bezpieczny zabieg odchudzający?

Post autor: czkawka »

Haha :) znam to, ja tez sie długo zbierałam ale teraz patrzac na to jak sie poprawil wyglad mojego ciała to wiem, ze warto było.
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Bezpieczny zabieg odchudzający?

Post autor: bajka »

No jakos musze sie zabrac za to , tylko mam problem z systematycznosćią, no ale postaram sie. Zamowilam sobie tez serum ujedrniajace, zobaczymy :D
Agness
Posty: 101
Rejestracja: sob lis 27, 2021 7:20 pm

Re: Bezpieczny zabieg odchudzający?

Post autor: Agness »

czkawka pisze: czw lis 10, 2022 8:13 am Czasami jak sie dosc sporo schudnie, to skóra staje sie wiotka.. warto wtedy zadbac o ujedrnienie. Idealnie sprawdza sie do tego szczotkowanie ciala na sucho :) ja tez dzieki temu pozbylam sie cellulitu :)
Żeby skóra była wiotka to najpierw trzeba schudnąć hahah...

Ja właśnie planuję jakąś dietę zacząć, żeby przez zimę się z nią uporać,
kumpela podsuwa wczasy odchudząjace w górach, z takich jak tu można poczytać https://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/ , ale nie wiem czy jestem gotowa na taki wyjazd z odchudzaniem w tle.
Niby 2 w 1, przyjemne z pożytecznym :mrgreen:
ODPOWIEDZ