Praca w Niemczech

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Aszyma
Posty: 16
Rejestracja: czw gru 16, 2021 9:09 pm

Praca w Niemczech

Post autor: Aszyma »

Mój brat chciałby wyjechać do pracy w Niecmczech wiecie może gdzie można znaleźć sprawdzone oferty pracy? Będzie to jego pierwszy wyjazd do pracy za granicę i chciałby trafić do wiarygodnego pracodawcy, który jest słowny i zapewnia terminowe wynagrodzenia.
Aliuk
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 16, 2021 9:10 pm

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Aliuk »

Najlepiej podpytać wśród znajomych. Ja w ten właśnie sposób trafiłem do Agencji Pracy w Poznaniu, która oferuje takie wyjazdy i oferuje wsparcie podczas załatwiania wszelkich formalności. Jestem zadowolony ze stanowiska na jakim pracuję oraz warunków zatrudnienia.
Tyszk
Posty: 10
Rejestracja: czw gru 16, 2021 9:11 pm

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Tyszk »

Też z chęcią pojechałby zarobić do Niemiec. Aliuk w jakiej agencji wyszukujesz te oferty?
Aliuk
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 16, 2021 9:10 pm

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Aliuk »

Pracę znalazłem w agencji Mondi Polska. Pracuję w Niemczech na warunkach niemieckich więc korzystałem ze wsparcia opiekuna przy załatwianiu formalności oraz lokum. Pracuję w logistyce i bardzo sobie chwalę warunki, atmosferę oraz wynagrodzenie. Wiem już, że będę miał możliwość przedłużenia kontraktu co mnie bardzo cieszy.
k4sia
Posty: 53
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 pm

Re: Praca w Niemczech

Post autor: k4sia »

Aliuk pisze: sob lut 05, 2022 9:25 pm Pracę znalazłem w agencji Mondi Polska. Pracuję w Niemczech na warunkach niemieckich więc korzystałem ze wsparcia opiekuna przy załatwianiu formalności oraz lokum. Pracuję w logistyce i bardzo sobie chwalę warunki, atmosferę oraz wynagrodzenie. Wiem już, że będę miał możliwość przedłużenia kontraktu co mnie bardzo cieszy.
Widzę, że mają całkiem fajne oferty. Sporo ich. I nawet bez wymaganego języka. No i załatwiają mieszkanie czy inny pokój na miejscu.
Aliuk
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 16, 2021 9:10 pm

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Aliuk »

k4sia wtedy co ja szukałem wybór ofert był również spory. Dzięki opiekunowi jest znacznie łatwiej szczególnie na początku gdy dla człowieka wszystko jest nowe i gdy ma blokadę językową jak to było w moim przypadku.
juwcia
Posty: 22
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:25 am

Re: Praca w Niemczech

Post autor: juwcia »

Ja też od wielu już lat pracuje w Niemczech. Jestem opiekunka osób starszych, wyjeżdżam za pośrednictwem agencji Dolce Vita Współpraca bardzo udana, agencja oferuje wysokie zarobki i premie, jest w pełni legalna i odbywa się na podstawie umowy. Firma bardzo dba o swoich pracowników, zapewnia im komfort pracy i bezpieczeństwo.

<Moderator forum. Przypominamy: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.Jeśli w każdym kolejnym poście użytkownika będzie się znajdował link - co najmniej co drugi zostanie usunięty, a użytkownik zablokowany!
Aszyma
Posty: 16
Rejestracja: czw gru 16, 2021 9:09 pm

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Aszyma »

Mój brat znalazł pracę z Mondi w Niemczech i po dwóch miesiącach pracy uważa, że to byłą dobra decyzja. Choć na początku był stres związany z wyjazdem i załatwianiem formalności w urzędach i związanych z mieszkaniem to dzięki opiekunowi z agencji wszystko poszło gładko. Czasami warto zaryzykować i podjąć odważne decyzje by żyło się lepiej.
ARO
Posty: 57
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:50 pm

Re: Praca w Niemczech

Post autor: ARO »

Aszyma pisze: wt kwie 05, 2022 6:42 pm Mój brat znalazł pracę z Mondi w Niemczech i po dwóch miesiącach pracy uważa, że to byłą dobra decyzja. Choć na początku był stres związany z wyjazdem i załatwianiem formalności w urzędach i związanych z mieszkaniem to dzięki opiekunowi z agencji wszystko poszło gładko. Czasami warto zaryzykować i podjąć odważne decyzje by żyło się lepiej.
Stres na pewno, bo to jednak nie tylko nowa praale i nowe miejsce, nowy kraj. Duża zmiana. Spory stres. Fajnie, że jest na miejsu pomoc, bo to dużo daje i dobrze świadczy o Mondi. Nie zawsze jest tak.
Majka
Posty: 31
Rejestracja: pn gru 13, 2021 3:11 pm

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Majka »

Myślę, że warto porównać oferty. Bo różne agencje pracy proponuję różne warunki współpracy. Jeśli chodzi o Gorzów Wielkopolski to wiem, że tutaj https://www.ejjob.pl/ jest agencja, która oferuje także pracę za granicą. Oczywiście nie tylko, bo lokalne oferty też mają. Otwarci i na pracowników, i na pracodawców. Bez trudu można z nimi znaleźć odpowiednie stanowisko lub pracownika.
ODPOWIEDZ