Zakupy internetowe

Z innej beczki, na luzie, o wszystkim i o niczym:)
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Zakupy internetowe

Post autor: kasiunia »

Nikogo chyba już nie dziwi ,że ludzie robią zakupy przez internet. To po prostu wygodne, bo bez konieczności wychodzenia z domu możemy przejrzeć bardzo dużą liczbę różnych artykułów, porównać je i ostatecznie kupić. Czasami jednak potrzebujemy sprzedać coś w internecie i wtedy właśnie serwisy ogłoszeniowe służą nam swoimi możliwościami. Tam możemy dodać darmowe ogłoszenia z różnych branż, elektronika , ogłoszenia motoryzacyjne ... itp.
juwcia
Posty: 22
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:25 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: juwcia »

Myślę, ze w dzisiejszych czasach większość z nas robi zakupy w internecie. Ja dużo pracuje i nie mam czasu by jeździć po galeriach handlowych. Gdybyście szukali miejsca, gdzie można kupić mega wygodne drewniaki czy dobre jakościowo obuwie skórzane to warto zajrzeć do sklepu Pantofelek

<Moderator forum. Przypominamy: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.Jeśli w każdym kolejnym poście użytkownika będzie się znajdował link - co najmniej co drugi zostanie usunięty, a użytkownik zablokowany!
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: foxi »

Bardzo lubimy robić zakupy przez internet, bo to jest i szybko i wygodnie i często tanio. Mamy jednak grupę przyjaciółek, które lubią wyjść do galerii handlowej. Z racji bliskiego miejsca zamieszkania od Galeria Janki , właśnie tam udajemy się najczęściej. Jedna sprawa to udane zakupy a druga to pyszna kawa w miłym towarzystwie - oto nasz cel na galerie handlowe.
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: bajka »

Ja dosłownie wszystko co się da staram się zamawiać przez internet... Ostatnio szukałam jakichś fajnych jakościowo nakładek do mopa. Trafiłam na coś takiego https://parkietypetlak.pl/manufacturer/ ... -1szt.html . Bardzo fajnie, z mikrofibry i mega chłonne. Powiem wam , że idealnie się nimi doczyszcza podłogę. No i są wielokrotnego użytku, co jest mega atutem moim zdaniem.
magska
Posty: 55
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 8:45 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: magska »

A znacie może ten sklep https://valetta.pl/collections/biustonosze-koronkowe ? Ja bardzo lubię bieliznę od nich, zwłaszcza biustonosze. Bardzo ładnie trzymają biust, podkreślają jego kształt i nie psują się w trakcie prania
kokietka
Posty: 32
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:42 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: kokietka »

Lubię zakupy w sklepach internetowych, zawsze sprawiają mi sporo frajdy. Robiąc je nie muszę się spieszyć,nie ogranicza mnie ani czas, ani pogoda ani też pora dnia. Przeważnie kupuję artykuły agd, kosmetyki, biżuterię, a ostatnio nawet torebki znanej marki ADAM BARON.
Mają doskonale wyposażony sklep, oferują galanterię skórzaną dla panów https://adam-baron.pl/dla-niego/adam-baron-travel i dla pań. Wszystkie są doskonale wykończone,trwałe, szyte z naturalnych skór bydlęcych.
szamanka
Posty: 33
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:28 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: szamanka »

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu miłośnikom zakupów stacjonarnych, a silna już wcześniej sprzedaż przez internet nabrała jeszcze większego wiatru w żagle. Ja też korzystam z tych dobrodziejstw i bez wahania kupuję wszystko, czego potrzebuję. Ostatnio zdecydowałam się na zakup dla dziecka odzieży sportowej termoaktywnej https://brubeck.pl/kategoria-produktu/d ... la-dzieci/ i uważam,że wybrałam doskonale.
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: bajka »

zalezy coo chcemy kupic, ja na przyklad niedawno zaamwialam na prezent sluchawki radon 800 z genesisa i oczywiscie przez internet
masumi
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:26 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: masumi »

Zdarza się wam kupować kosmetyki online? Lubię sklep internetowy Kontigo i często w nim zamawiam. Mam kilka produktów, których używam regularnie i jak tylko się skończą to kupuję ponownie, ale też przy okazji zakupów zawsze coś z nowości dodaję do zamówienia. Lubię testować nowinki, które pojawiają się na rynku kosmetycznym.
iriss
Posty: 37
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:20 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: iriss »

Mój brat narzeka, że mamy razem pokój, dlatego chciałabym po prostu poradzić mu , żebyśmy zrobili ściankę działową i chociaż na początek zainstalowali drzwi harmonijkowe . Czy to dobry pomysł? Nie mam pewności, a na pewno zależy mi na tym, by to wszystko wyglądało porządnie. Co wy na to?
ODPOWIEDZ