Sposób na tanie leki

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
kiki
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:31 am

Sposób na tanie leki

Post autor: kiki »

Zastanawiam się jak można zaoszczędzić na lekach, moi rodzice i dziadkowie mnóstwo pieniędzy wydają na nie co miesiąc. Jestem ciekawa, która apteka jest najtańsza? Z jakich korzystacie? Zauważacie jakies oszczędności?
pasilfora99
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:39 pm

Re: Sposób na tanie leki

Post autor: pasilfora99 »

Ze stacjonarnych polecam DOZ, mają specjalną akcję dla seniorów, wszystkie osoby 60+ mogą liczyć na rabat 20% na leki jeśli je kupią w konkretnych godzinach
masumi
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:26 pm

Re: Sposób na tanie leki

Post autor: masumi »

a jakie to są godziny? Szukałam info o tej promocji ale nie mogłam znaleźć jakie godziny są obowiązujące
Olgia
Posty: 28
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:43 pm

Re: Sposób na tanie leki

Post autor: Olgia »

Z tego co mi się obiło o uszy, to promocja dla seniorów w dozie obowiązuje między godziną ósmą rano a dwunastą, a oszczędność jest spora :)
kiki
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:31 am

Re: Sposób na tanie leki

Post autor: kiki »

Rozumiem, że to stacjonarnie, tak? Potrzeba jakiegoś zaswiadczenia od lekarza czy coś?
link
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:31 am

Re: Sposób na tanie leki

Post autor: link »

Tak, stacjonarnie w godzinach 8-12. Żadnego zaświadczenia nie potrzeba, na recepcie widać pesel, więc wiadomo ile pacjent ma lat
Olgia
Posty: 28
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:43 pm

Re: Sposób na tanie leki

Post autor: Olgia »

Nie wiem tylko do kiedy ma obowiązywać ta promocja dla seniorów w DOZie, wiecie coś może na ten temat?
masumi
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:26 pm

Re: Sposób na tanie leki

Post autor: masumi »

na razie promocja trwa, moja mama była wczoraj w DOZie i mówiła, że znów udało się zaoszczędzić trochę
Malina
Posty: 7
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 7:35 pm

Re: Sposób na tanie leki

Post autor: Malina »

Wiecie, że ja nie miałam pojęcia, że w DOZie można z takiej zniżki skorzystać? A to naprawdę fajna sprawa, przekazałam już rodzicom, żeby tam kupowali swoje leki.
kiki
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:31 am

Re: Sposób na tanie leki

Post autor: kiki »

Jak coś to możesz wykupić je w ich imieniu, ale bedzie potrzebna recepta z peselem, albo kod e-recepty i pesel i zniżka też powinna się normalnie naliczyć
ODPOWIEDZ