Kuchnia- jej funkcjonalność

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
k4sia
Posty: 53
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 pm

Re: Kuchnia- jej funkcjonalność

Post autor: k4sia »

Kuchnia funkcjonalna i bezpieczna. To najważniejsze. Można wybierać różne sprzęty, ale ciekawe wypadają te Solgazu (https://solgaz.eu/)> wygląd to jedno ale te innowacje jakie mają w sobie, robią wrażenie.
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: Kuchnia- jej funkcjonalność

Post autor: Violuśka »

Od kiedy pamiętam zawsze podobały mi się stylowe białe meble z drewna. W końcu kiedy wybudowaliśmy swój wymarzony dom przyszedł też czas na realizację moi marzeń w kuchni. W końcu moja kuchnia wygląda tak jak zawsze ją sobie wyobrażałam. Wam też radzę realizować swoje marzenia. Pozdrawiam.
scesny
Posty: 55
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:23 pm

Re: Kuchnia- jej funkcjonalność

Post autor: scesny »

Kasia no Innova Premium to fajna sprawa. Płyta niby gazowa a palników nie widać. Spora innowacja na tym rynku. Fajnie to wymyślili. Nie dość, ze wygląd zupełnie inny, to jeszcze funkcje się ciekawe zyskuje.
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Kuchnia- jej funkcjonalność

Post autor: kasiunia »

W każdym domu trzeba koniecznie znaleźć miejsce, gdzie będzie urządzenie do przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Najczęściej jest to łazienka lub kuchnia - w zależności od urządzenia oraz w zależności od naszych wymagań. Otóż podgrzewacze wody do kuchni to bardzo dobry pomysł.Weźcie pod uwagę fakt ,że przepływowe podgrzewacze są to na prawdę nie wielkie urządzenia, więc spokojnie możemy je ulokować w kuchni.
chanelka
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:21 pm

Re: Kuchnia- jej funkcjonalność

Post autor: chanelka »

Oj właśnie to jest to - żeby meble były funkcjonalne i solidne, bo kuchnia to specyficzne miejsce. Różne bywają warunki w niej, a dwa też sporo się dzieje - dlatego warto pod siebie zaprojektować meble kuchenne rzeszów tanie. Z tego co wiem opłacalne oferty w tym zakresie ma Wosmebl.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Kuchnia- jej funkcjonalność

Post autor: foxi »

Jeśli chodzi o kuchnię to zapewnienie jej funkcjonalności jest moim zdaniem kluczowe. Bez takich elementów wyposażenia jak lodówka, zlewozmywak czy kuchenka nie zapewnimy funkcjonalności w kuchni. Ważne są także meble i ich wpisanie się w naszą koncepcję funkcjonalnej kuchni. Podobają nam się bardzo panele szklane w połączeniu ze szklanymi blatami. Mam zatem pytanie - ile kosztuje panel szklany do kuchni ? - gdzie szukać w województwie śląskim i okolicy. Pzodrawiam.
ARO
Posty: 57
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:50 pm

Re: Kuchnia- jej funkcjonalność

Post autor: ARO »

Szklany panel fajnie będzie też pasował do tych szklanych płyt gazowych Solgazu. Optima czy inna linia, gdzie praktycznie nie widzimy palnika, a mamy tylko szklana powierzchnie.
ODPOWIEDZ