Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Admin24
Site Admin
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 26, 2021 2:23 pm

Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Post autor: Admin24 »

Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?
Od czego zacząć prawidłowe dbanie o urodę w tym wieku i dlaczego jest to takie ważne?
pasilfora99
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:39 pm

Re: Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Post autor: pasilfora99 »

bardzo lubię układać sobie włosy, od razu czuję się lepiej :) często w zimie korzystam z prostownicy parowej, mam od Babyliss urządzenie. Jest świetna, po jednym przeciągnięciu włosy są idealnei gładkie i błyszczące
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Post autor: foxi »

Myślę ,że w wieku do 20 lat ,człowiek jest na tyle młody ,że jakieś poprawianie urody nie wchodzi w grę. Z kolei to za czym dziewczyny najczęściej się oglądają to modne ciuchy. W końcu modne ciuchy mają wpływ na naszą urodę. Często tez sięgam do lektury blogów - przewodników takich jak ten przewodnik. Dzięki temu mam bieżące informacje o trendach w modzie polskiej i światowej.
magska
Posty: 55
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 8:45 am

Re: Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Post autor: magska »

Wydaje mi się że najlepszą opcją będą takie zabiegi oczyszczające twarz jak https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ :) do tego pielęgnacja w domu i można cieszyć się nieskazitelną cerą
welminka
Posty: 17
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:38 pm

Re: Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Post autor: welminka »

pasilfora99 pisze: pt lut 11, 2022 9:28 am bardzo lubię układać sobie włosy, od razu czuję się lepiej :) często w zimie korzystam z prostownicy parowej, mam od Babyliss urządzenie. Jest świetna, po jednym przeciągnięciu włosy są idealnei gładkie i błyszczące
Babyliss ma bardzo dobre urządzenia, szukam prezentu dla mamy i znalazłam w neonet fajną suszarkę tej marki dokładnie model cord keeper. Dobra suszarka zawsze się przyda, a mama jest osobą bardzo praktyczną
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Post autor: kasiunia »

Powiedziałabym ,że w tym wieku to kwestii dbania o urodę należałoby myć regularnie zęby i rozczesywać włosy. Wiele z nas stara się w różny sposób poprawiać urodę albo korygować jej niektóre aspekty .Na przykład nie tak dawno odkryłam możliwość przedłużania rzęs i to we własnym zakresie. Służą do tego specjalne zestawy do przedłużania rzęs - https://kbarth.pl/pol_m_Stylizacja-Rzes ... s-283.html .Sprawdzają się wyśmienicie, zresztą same możecie spróbować.
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Post autor: Violuśka »

W każdym wieku dbamy o siebie i urodę ,choć trzeba przyznać ,że odbywa się to w różny sposób. Młodość ma jednak swoje prawa i zalety i nie trzeba tak dużo czasu, energii i środków finansowych poświęcać aby dobrze wyglądać. Także w wieku 20 lat szukamy swojego zapachu perfum, to moment kiedy kształtuje się nasz zapachowy zmysł. Warto przetestować odlewki perfum - https://alepachniesz.pl/perfumy-damskie zanim znajdziemy swój ulubiony zapach.
juwcia
Posty: 22
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:25 am

Re: Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Post autor: juwcia »

jeśli chodzi o pielęgnację skóry pod oczami ( ja nawet w tym wieku miałam problem z opuchlizną i cieniami) to szczerze polecam to serum z kofeiną z serii Serum Shot marki Eveline. Nawilża a do tego redukuje i opuchnięcia i i cienie.
masumi
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:26 pm

Re: Jak dbać o urodę w wieku do 20 lat?

Post autor: masumi »

Dbanie o urodę w tym wieku nie jest trudne, jeśli nie ma się żadnych problemów z cerą. Dla mnie to był etap eksperymentowania z makijażem, zresztą do tej pory lubię to robić. Znalazłam online ładne sztuczne rzęsy naturalny efekt jaki dają na oku bardzo mi się podoba. Zakładanie taki rzęs wcale nie jest takie trudne.
ODPOWIEDZ