Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Admin24
Site Admin
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 26, 2021 2:23 pm

Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: Admin24 »

Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?
Od czego zacząć prawidłowe dbanie o urodę w tym wieku i dlaczego jest to takie ważne?
Kociarz
Posty: 75
Rejestracja: czw gru 09, 2021 7:34 am

Re: Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: Kociarz »

No wiesz, wszystko zależy od tego jaki ma się typ urody, to wtedy zależnie od wieku i ceru inne kosmetyki, pielęgnacja itd.
Ja lubię się też wybrać na wczasy odchudzające raz do roku - jak tu http://sofra.com.pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/ wiesz dla zdrowia, złapania górskiego powietrza ale i żeby sobie w grupie innych babeczek przypomnieć takie podstawy żywieniowe.
To fajnie działa
andziax
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:22 pm

Re: Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: andziax »

Może warto postawić na naturalne produkty dla ciała i duszy? Chociażby dermokosmetyki i suplementy organic-life, które zawierają cenne właściwości i są zrobione ze świeżych ekologicznych roślin? Takie produkty regenerują i korzystnie wpływają chociażby na skórę.
welminka
Posty: 17
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:38 pm

Re: Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: welminka »

a jak dbają o urodę wasi faceci? Mój od zawsze sam ogarniał swoje włosy, teraz dostał ode mnie maszynkę Babyliss X-metal, bardzo z prezentu zadowolony, już oczywiście przetestował i ogarnął włosy sobie i synowi
pasilfora99
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:39 pm

Re: Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: pasilfora99 »

przede wszystkim warto odwiedzić dermatologa, mój mi dobrał świetne kosmetyki, teraz używam robionych, koszt nieduży, na pewno w DOZ mają jeszcze zaplecze do takich kosmetyków i dosyć szybko robią
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: bajka »

No u mnie 30stka juz pyknela i sie zastanawiam nad swoja pielegnacja, bo chyba powinnam wprowadzic juz jakies kosmetyki przeciwzmarszczkowe... polecacie ciś konkretego?
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: kasiunia »

To normalne ,że regularnie dbamy o naszą urodę, cokolwiek pod tym się kryje. Jednym z ważniejszych spraw jakie leżą nam na sercu są zdrowe i piękne włosy. Przyznajcie dziewczyny ,że o włosy wcale nie jest tak prosto dbać i trzeba to robić regularnie. Korzystam na co dzień z tej oto odżywki do włosów - https://darmarsklep.pl/odzywki-i-maski- ... ostu-100ml . Jest bardzo dobra, wzmacnia korzenie i stymuluje wzrost włosów.
magska
Posty: 55
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 8:45 am

Re: Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: magska »

Są takie zabiegi profesjonalne i można na nie chodzić - https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ Oczyszczona i nawilżona odpowiednio skóra prezentuje się o wiele lepiej niezależnie od wieku
czkawka
Posty: 41
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:19 am

Re: Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: czkawka »

Kosmetyki przeciwzmarszczkowe i kremy spf to podstawa, jesli chodzi o zmarszczki :) ogólnie moim zdaniem warto wybierac kosmetyki dobrej jakosci, z dobrymi skladami
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Jak dbać o urodę w wieku około 30 lat?

Post autor: bajka »

A jaki spf? bo tyle tego ze ja serio nie wiem jaka markę wybrać :( slyszalam, ze sporo tych kremów z filtrem bardzo bieli...
ODPOWIEDZ