Jaki jest twoj największy kompleks związany z urodą?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Admin24
Site Admin
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 26, 2021 2:23 pm

Jaki jest twoj największy kompleks związany z urodą?

Post autor: Admin24 »

Jaki jest twoj największy kompleks związany z urodą? 8-)
juwcia
Posty: 21
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:25 am

Re: Jaki jest twoj największy kompleks związany z urodą?

Post autor: juwcia »

Kiedyś takim moim największym kompleksem były na pewno wąskie i asymetryczne usta... ale to już przeszłość :) zdecydowałam się jakiś czas temu na powiększanie ust i uważam, ze to był strzał w 10, pozbyłam się tego co bardzo mi przeszkadzało. Jeśli szukacie dobrej kliniki w Łodzi to polecam Dermoklinikę.

<Moderator forum. Przypominamy: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.Jeśli w każdym kolejnym poście użytkownika będzie się znajdował link - co najmniej co drugi zostanie usunięty, a użytkownik zablokowany!
magska
Posty: 55
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 8:45 am

Re: Jaki jest twoj największy kompleks związany z urodą?

Post autor: magska »

Aktualnie już nie mam jakiś większych kompleksów. Chodziłam na zabiegi modelujące sylwetkę https://klinikamiracki.pl/modelowanie/ i mój odstający brzuszek pięknie się zredukował!
Barburka
Posty: 40
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:06 am

Re: Jaki jest twoj największy kompleks związany z urodą?

Post autor: Barburka »

Mój kompleks to uczulenie na złotą i srebrną biżuterię, może raczej to już były kompleks. gdy moje koleżanki miały jakieś ładne wisiorki na złotych łańcuszkach i kolczyki, ja nie mogłam mieć nic takiego, bo zaraz pokazywała się reakcja alergiczna. No ale teraz mam już swoje antyalergiczne cuda ze stali hipoalergicznej, stali szlachetnej od Manoki.pl Moja biżuteria jest zupełnie inna niż biżuteria koleżanek o budzi ich niekłamany zachwyt. Podoba się także chłopakom, dla których Manoki ma naszyjniki z nieśmiertelnikami bardzo męskie bransoletki https://www.manoki.pl/skorzana-bransole ... 11921.html
ODPOWIEDZ