własny biznes

Z innej beczki, na luzie, o wszystkim i o niczym:)
szamanka
Posty: 33
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:28 pm

własny biznes

Post autor: szamanka »

Wiele osób podejmuje się prowadzenia własnego biznesu. To nie jest zajęcie dla wszystkich , bo trzeba być na prawdę osobą zorganizowaną. Z drugiej strony w dzisiejszych czasach mamy olbrzymie możliwości jeśli chodzi o pomoc firm zewnętrznych - na różnych polach działalności firm. Co wy na to?
zula
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:10 am

Re: własny biznes

Post autor: zula »

Pomyśl też o stronie internetowej dla swojej firmy. Polecam zainteresować się hostingiem od Forpsi. Mają obecnie świetną promocję na Webhosting Easy: https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ . Warto poczytać sobie więcej na ten temat na ich stronie.
weronka
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:17 pm

Re: własny biznes

Post autor: weronka »

Faktycznie nie każdy nadaje się do prowadzenia biznesu, ale warto próbować, warto spełniać swoje marzenia.
Ja też kiedyś chciałam prowadzić sklep z kosmetykami, spróbowałam i robię to z powodzeniem do dnia dzisiejszego, a pomocne były dla mnie nie tylko wsparcie rodziny, znajomych, dobra reklama, cierpliwość, ale też najróżniejsze porady opisywane na forach i blogach branżowych https://ergostore.pl/blog/visual-mercha ... cjonarnym/
kokietka
Posty: 32
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:42 pm

Re: własny biznes

Post autor: kokietka »

W dzisiejszych czasach prowadzenie własnego biznesu, zwłaszcza gastronomicznego, to nie lada wyzwanie. Trzeba się znać na przepisach prawa pracy, na zarządzaniu ludźmi, na dostawach, księgowości, to sporo jak na jedną głowę. Warto też znać zaufane miejsce, w którym można kupić dobrej jakości sprzęt gastronomiczny. Takim miejscem, przynajmniej w moim przypadku jest Multigastro, miejsce w którym szybko mogę kupić ekspres do kawy, piece do pizzy, a także stoły mroźnicze i zastawę stołową.
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: własny biznes

Post autor: kasiunia »

Rozpoczynacie przygodę z prowadzeniem własnego biznesu? - pamiętajcie o poinformowaniu o tym fakcie waszych potencjalnych klientów. W tym celu zamówcie dla waszej firmy ulotki reklamowe oraz wizytówki. Kiedy wasza firma zacznie przynosić spodziewane zyski zamówcie inne gadżety reklamowe np. długopisy reklamowe metalowe z nadrukiem waszych danych jak nazwa firmy , jej adres i nr. telefonu.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: własny biznes

Post autor: foxi »

Własny biznes top wielka odpowiedzialność, trzeba umieć sobie poradzić z klientami oraz z pracownikami. Oczywiście wszystko musi odbywać się w ramach przepisów prawa. W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na mobbing, tym bardziej ,że organizowane są szkolenia antymobbingowe , w których pracownicy powinni wziąć udział.
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: własny biznes

Post autor: Violuśka »

Własny biznes to konieczność ciągłego dbania o niego i szukanie różnych sposobów na rozwój i lepsze wyniki w firmie . Warto więc śledzić to czasopismo informatyczne a żadne nowinki nie umkną waszej uwadze. Warto zapoznać się nowościami o jakich tam się pisze , może Twoja firma może na tym skorzystać stosując nowe rozwiązania.
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: własny biznes

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że w dzisiejszych czasach już każda firma ma dostęp do internetu. Bez tego nie da się przecież funkcjonować, wymiana dokumentów , ich przesyłanie czy dostęp do informacji... to ważne. Niezbędny więc będzie internet biznesowy , który pozwoli zrealizować wszelkie niezbędne zadania jakie stoja przed firmą.
Borel
Posty: 66
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:23 am

Re: własny biznes

Post autor: Borel »

Budowanie silnego wizerunku w internecie jest niezwykle istotne dla sukcesu firmy. Właśnie dlatego warto skontaktować się z agencją iWizerunek. Dzięki ich wsparciu i doświadczeniu w dziedzinie budowania wizerunku firmy, będziesz mógł skutecznie dostosować swoje działania, aby osiągnąć pożądane rezultaty. W obecnych czasach wyróżnienie się w sieci może być kluczowe dla sukcesu i przyciągnięcia klientów. Skorzystaj z pomocy iWizerunek i zobacz, jakie efekty może przynieść Twoim działaniom reklamowym. Zajrzyj na https://iwizerunek.pl/wizerunek-firmy/ i przekonaj się jak działają oraz w jakim zakresie pod tym względem będą Wam w stanie pomóc.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: własny biznes

Post autor: foxi »

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Powinniście więc wiedzieć ,że na wstępie takie gadżety reklamowe jak wizytówki czy ulotki to niezbędne minimum. Oczywiście wszyscy wiedzą ,że firma dopiero zaczyna więc nie chcecie wydawać dużych środków na promowanie firmy. Dopiero później kiedy firma zacznie przynosić spodziewane zyski możecie pomyśleć o innych gadżetach np. notesy na spirali , uwierzcie mi , to na prawdę działa.
ODPOWIEDZ