Bylibyście w stanie dofinansować pracowników naukę angielskiego?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Agness
Posty: 101
Rejestracja: sob lis 27, 2021 7:20 pm

Bylibyście w stanie dofinansować pracowników naukę angielskiego?

Post autor: Agness »

Bylibyście w stanie dofinansować pracowników naukę angielskiego?
ma to wg was sens?
Kociarz
Posty: 75
Rejestracja: czw gru 09, 2021 7:34 am

Re: Bylibyście w stanie dofinansować pracowników naukę angielskiego?

Post autor: Kociarz »

Agness pisze: pt gru 16, 2022 8:31 am Bylibyście w stanie dofinansować pracowników naukę angielskiego?
ma to wg was sens?
Dziwne pytanie... wg mnie oczywiście, że ma o ile macie klientów anglojęzycznych i deficyt kadry, która dobrze w tym jezyku mówi. Wg mnie takie dofinansowanie na kurs angielskiego to jest w tym momencie inwestycja w rozwój firmy:) A kursów jest dzisiaj masa, z takich lepszych co np w moim regionie to tu: https://www.ih.com.pl/wroclaw/ ale wiadomo ze najlepiej patrzeć, żeby to była własna okolica i region łatwy do dojazdu dla pracowników.
scesny
Posty: 55
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:23 pm

Re: Bylibyście w stanie dofinansować pracowników naukę angielskiego?

Post autor: scesny »

Najlepiej jest wyjechać do danego kraju i zanurzyć się w języku. To najlepsza szkoła. Czyli najlepiej pracować w danym miejscu, gdzie ten język jest używany. Nie wiem jak z angielskim, ale jadąc na kontrakt z Mondi Polska do Niemiec, mieliśmy małe przypomnienie języka w Poznaniu, a potem już praca w Niemczech. I bezpośrednio język z ulicy, ze sklepu itd.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Bylibyście w stanie dofinansować pracowników naukę angielskiego?

Post autor: foxi »

Znajomość języków jest jak najbardziej ważna w biznesie i w codziennym życiu , podobnie zresztą jak dobre posiłki. Pracodawcy często w poszukiwaniu dobrych pracowników organizują im catering w pracy. Takie właśnie jedzenie catering dla firm przygotowuje jedna z firm działających na terenie Warszawy i okolic - firma Lunch Service Catering. Warto zapoznać się z ich ofertą, łatwiej będzie pozyskać pracowników.
ODPOWIEDZ