Przygotowanie ogrodu do wiosny

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
AniaJ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:08 am

Przygotowanie ogrodu do wiosny

Post autor: AniaJ »

Od czego zaczynacie pierwsze prace wiosenne w swoich ogródkach, na działkach...?
Barburka
Posty: 40
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:06 am

Re: Przygotowanie ogrodu do wiosny

Post autor: Barburka »

Już najwyższa pora żeby przygotować nasiona do wysiania, te które trzeba wcześniej wysadzić, zanim zrobi się ciepło. Robię to co roku pod koniec lutego. Najlepsze nasiona znajdziecie na plantet.pl Ja mam już przygotowane https://plantet.pl/kolekcja-kwiatow-cie ... -w-legutko Kolekcja Kwiatów Ciętych zawiera następujące rodzaje kwiatów: Słonecznik ozdobny średniowysoki, Rudbekia dwubarwna, Dalia zmienna półpełna, Cynia wytworna daliowa, Aster chiński książęcy.
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Przygotowanie ogrodu do wiosny

Post autor: kasiunia »

Przygotowanie ogrodu do sezonu wiosennego to nie tylko różne zabiegi na roślinach i trawniku. To także malowanie elementów drewnianych odpowiednimi preparatami oraz wyposażanie w potrzebne urządzenia. Jedno z nich jakie kupiliśmy do ogrodu to wędzarnia do mięsa i wędlin. Dzięki niej mam cyklicznie do dyspozycji smaczne i świeże wyroby wędliniarskie.
szamanka
Posty: 33
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:28 pm

Re: Przygotowanie ogrodu do wiosny

Post autor: szamanka »

Uwielbiam prace w ogrodzie, dla mnie to pasja, hobby,coś,bez czego nie mogę żyć. Obecnie, prace w ogrodzie trwają u mnie w najlepsze, już teraz planuję gdzie ustawię nowe meble ogrodowe, gdzie posadzę kolorowe kwiaty, a gdzie ustawię poidło dla ptaków i innych nieznajomych zwierzaków, które odwiedzają corocznie mój ogródek https://www.zdrojownia.pl/zdroj-wody-kr ... f-dual-pf/
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: Przygotowanie ogrodu do wiosny

Post autor: Violuśka »

Czy wiecie czym pomalować deski podłogowe na tarasie czy w altanie ogrodowej. Mamy dzisiaj na szczęście do dyspozycji całkiem sporo różnych farb i preparatów, więc nie powinniśmy mieć z tym problemów. Mój mąż dość regularnie maluje podłogę w altanie i wygląda jak by było dopiero wczoraj wykonana.
ODPOWIEDZ