Relaks w ogrodzie

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Relaks w ogrodzie

Post autor: foxi »

W ostatnim czasie wśród naszych znajomych zapanowała chyba nowa moda. Oprócz tradycyjnego grillowania wszyscy zakupili sobie wędzarnię ogrodową. Trzeba przyznać ,że taka wędzarnia do mięsa i wędlin sprawdza się na prawdę dobrze w naszym ogrodzie.Do takich rarytasów jak świeże wyroby wędliniarskie bardzo łatwo się dość szybko przyzwyczaić
weronka
Posty: 30
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:17 pm

Re: Relaks w ogrodzie

Post autor: weronka »

W moim ogrodzie głównie są rośliny i niewielki warzywniak. Dla mnie ogród to miejsce magiczne, kolorowe i pełne słońca.
kolorowa
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:57 pm

Re: Relaks w ogrodzie

Post autor: kolorowa »

U mnie jest podobnie, słoneczko, kwiaty i warzywka na własny użytek...
Są też niestety niechciani goście, jak nornice,myszki, odwiedzają mnie też lisy. Przez wiele lat starałam się z nimi żyć w zgodzie, ale niestety jest ich zbyt dużo, by przymykać na to oko, dlatego też postawiłam na sprawdzone i bezpieczne odstraszacze https://sklepogrodniczy.pl/odstraszacze-zwierzat.html
iriss
Posty: 37
Rejestracja: śr gru 15, 2021 4:20 pm

Re: Relaks w ogrodzie

Post autor: iriss »

Fajnie, fajnie... Ogólnie , aby przyjemnie wypoczywało się w ogrodzie, trzeba go też ładnie urządzić. Dlatego jak poszukujecie dla siebie ładne, niedrogie roślinki - to w tym kierunku możecie zajrzeć sobie na propozycje Florini.pl. Mnie mega spodobały się trawy ozdobne, które teraz są bardzo popularne.
ODPOWIEDZ