Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Paula30
Posty: 131
Rejestracja: pt lis 26, 2021 4:15 pm

Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: Paula30 »

Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?
i gdzie kupujesz je najchętniej ?
Majka
Posty: 31
Rejestracja: pn gru 13, 2021 3:11 pm

Re: Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: Majka »

Wrażliwa cera stanowi duży problem, dlatego lepiej wybrać skuteczny preparat, czytałam, że ten jest taki . To krem kojąco-nawilżający do cery tłustej, skłonnej do przesuszeń i wrażliwej. Krem ten przywraca skórze komfort, który trwa przez długi czas. Preparat był testowany na cerze tłustej ze skłonnościami do trądziku, także pomaga też przy poważniejszych problemach.

<Moderator forum. Przypominamy: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.Jeśli w każdym kolejnym poście użytkownika będzie się znajdował link - co najmniej co drugi zostanie usunięty, a użytkownik zablokowany!
pasilfora99
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:39 pm

Re: Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: pasilfora99 »

ostatnio przekonałam się do kosmetyków robionych na receptę, w DOZ kilka razy je realizowałam, koszt nieduży, składy są super, bo nie mają konserwantów, barwników
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: bajka »

Ja mam wlasnie dylemat, bo od jakiegoś czasu staram się zadbac o pielegnacje ale nie wiem jakich kosmetyków uzywac
czkawka
Posty: 41
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:19 am

Re: Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: czkawka »

wszystko zalezy od tego, jaki masz rodzaj cery.Wtedy wiadomo mniej wiecej, jak dobrac codzienna pielegnacje tak, aby sie sprawdzala :)
bajka
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 9:02 am

Re: Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: bajka »

No cera sucha, z podrażnieniami bardzo czesto :( kupowalam kiedys jakies kremy ale nie widzialam poprawy
czkawka
Posty: 41
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:19 am

Re: Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: czkawka »

do cery suchej to moge ci polecic serie hydrativ z tołpy :) wszystko z tej linii zamowisz na Notino, czesto mozna trafic na jakas promocje i wtedy mega sie oplaca
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: foxi »

Mamy to szczęście ,że żyjemy w takich czasach ,że mamy dostępne różnego rodzaju sposoby, w tym dobrej jakości kosmetyki, które skorygują niedociągnięcia naszej urody ,w tym cery. Odkryłam nie dawno DarmarSklep , w którym znalazłam świetnej jakości korekto pod oczy - https://darmarsklep.pl/korektory-2/artd ... -ivory-2ml .Cienie pod oczami to już przeszłość.
magska
Posty: 55
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 8:45 am

Re: Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: magska »

Pielęgnacja w domu to jedno a takie profesjonalne zabiegi jak w https://klinikamiracki.pl/ to zupełnie inna sprawa :) dopiero połączenie jedno z drugim daje moim zdaniem najlepsze efekty
pasilfora99
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:39 pm

Re: Jakie kosmetyki na urodę stosujesz?

Post autor: pasilfora99 »

Tych kosmetyków których na co dzień używam jest na pewno sporo. Antyperspirant, kosmetyki do rąk, bo niestety mam bardzo suchą skórę a zimą to już w ogóle dramat. Dlatego mam w każdej torebce tubkę kremu. Codziennie stosuję też krem i serum do twarzy, tonik, balsam do całego ciała, a na usta ochronną pomadkę.
ODPOWIEDZ