Urlop nad morzem czy nad jeziorem?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Paula30
Posty: 131
Rejestracja: pt lis 26, 2021 4:15 pm

Urlop nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: Paula30 »

Urlop nad morzem czy nad jeziorem?
Co wybierasz plus kilka słów o tym dlaczego? 8-)
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Urlop nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: kasiunia »

Zdecydowanie wolę morze ale jezioro tez może być.Chodzi o to przede wszystkim by w pobliżu była jakaś woda - dla nas to warunek. Jeszcze nie wiemy gdzie spędzimy tegoroczne wakacje ale przygotowania do wyjazdu idą pełną parą by później nie trzeba było kupować potrzebnych rzeczy na szybko.Ostatni mój zakup to jeansy damskie - https://dstreet.pl/product-pol-41459-Je ... Y1203.html , które najprawdopodobniej będą dobre na długa podróż samochodem.
scesny
Posty: 55
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:23 pm

Re: Urlop nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: scesny »

A co powiecie o objazdówkach? Trochę inne podejście, bardziej ambitne. Nie siedzi się w jednym miejscu. Trochę inny rodzaj odpoczynku. Ja lubię. Szczególnie jak jedzie się w fajne, dalekie miejsca, to warto właśnie w taki sposób. Najwięcej się zobaczy i najwięcej pozna. Przykładowo fajne objazdówki, fajnie skomponowane, intensywnie, ma Wytwórnia Wypraw z Warszawy. Przykładowo ich Gruzja to bajka. Raczej samodzielnie nie zobaczymy tego wszystkiego, co jest w programie.
masumi
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:26 pm

Re: Urlop nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: masumi »

jedziemy nad morze, ale lubię jeździć wszędzie gdzie jest woda, żeby chronić uszy biorę ze sobą Vaxol. Sprayu mogą używać wszyscy domownicy, jest odpowiedni także dla małych dzieci, a one wodę lubia najbardziej
Barburka
Posty: 40
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:06 am

Re: Urlop nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: Barburka »

Letni urlop, jak dla mnie, to tylko nad ciepłą wodą. Polskie morze ma piękne plaże, ale woda jest zimna. Dlatego ja wolę podróże do Grecji. Z kilku podróży w różnych kierunkach najlepiej wspominam wakacje na Rodos. Wakacje spędziliśmy bardzo aktywnie, częściowo na plaży, na nurkowania i częściowo na zwiedzaniu a na Rodos jest co zwiedzać. Niezwykłe jest Stare Miasto Rodos otoczone średniowiecznymi murami, ulica Rycerska, Pałac Wielkich Mistrzów, akropol, ruiny świątyni Apollina oraz najstarszy port na wyspie – Mandraki z fortem św. Mikołaja i latarnią morską...Rodos zwiedzaliśmy z biurem podróży https://rodospopolsku.pl/
k4sia
Posty: 53
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 pm

Re: Urlop nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: k4sia »

No w tym roku Rodos to nie bardzo. Pewnie z rok, dwa trzeba będzie odczekać, aż tam wszystko wróci do normy. Ale na południu jest tyle miejsc do zobaczenia, ze zawsze się cos znajdzie. Całe Bałkany są genialne. Rumunia jest interesująca, choć mało doceniana. Takie miejsca najlepiej doświadczać po prostu je zwiedzając, a nie siedząc w hotelu. Fajne programy na te regiony ma Wytwórnia Wypraw. Sporo zwiedzania i to intensywnego. A to fajne dla nas.
ODPOWIEDZ