Chorowite dziecko a wyjazd?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
Paula30
Posty: 131
Rejestracja: pt lis 26, 2021 4:15 pm

Chorowite dziecko a wyjazd?

Post autor: Paula30 »

Czy ktoś z was też ma ten problem, że dziecko na wyjeździe zaraz łapie jakąś infekcję i trzeba na miejscu pobytu tracić czas na dostanie się do jakiegoś lekarza, a nawet przedwcześnie wracać do domu?
Agness
Posty: 101
Rejestracja: sob lis 27, 2021 7:20 pm

Re: Chorowite dziecko a wyjazd?

Post autor: Agness »

Moje dzieci na szczęście nie są specjalnie chorowite, ale ze dwa razy zdarzyło mi się spędzić urlop zamiast na plaży to w kolejkach do pediatry ;)
Teraz jak się gdzieś wybieramy, nawet zagranicę to mam przy sobie namiar na płatne teleporady z pediatrą. Mam swój profil na stronie telemedi https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra i w razie czego loguję się na tej stronie, umawiam godzinę kontaktu zdalnego lub przez telefon i mogę prosić o poradę, a nawet receptę w razie konieczności :)
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Chorowite dziecko a wyjazd?

Post autor: kasiunia »

No cóż, zdarza się i podróz taka trzeba odbyć. Trzeba się jednak do niej odpowiednio przygotować. Jak wyjeżdżamy z dziećmi to mamy dobrze przygotowaną apteczkę podróżną i odpowiednie ubezpieczenie.
AniaJ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:08 am

Re: Chorowite dziecko a wyjazd?

Post autor: AniaJ »

Z chorowitym trzeba jechać w miejsca, gdzie klimat poprawia stan zdrowia, np. nad morze.
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Chorowite dziecko a wyjazd?

Post autor: foxi »

AniaJ pisze: pn sty 17, 2022 12:54 pm Z chorowitym trzeba jechać w miejsca, gdzie klimat poprawia stan zdrowia, np. nad morze.
Zgadzam się jod zawarty w wodzie morskiej na prawdę pomamga wyleczyć pewne dolegliwości.
magska
Posty: 55
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 8:45 am

Re: Chorowite dziecko a wyjazd?

Post autor: magska »

Wystarczy wykupić sobie ubezpieczenie turystyczne. Nie wiem na co zwykle dziecko choruje, ale na https://punkta.pl/ubezpieczenie-turystyczne/kalkulator/ możesz porównać oferty różnych ubezpieczeń i wybrać te najlepsze dla Ciebie i rodziny
Olgia
Posty: 28
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:43 pm

Re: Chorowite dziecko a wyjazd?

Post autor: Olgia »

Moje też co chwilę z jakimś przeziębieniem, katarem. Zawsze staram się mieć taką podstawową apteczkę ze sobą. Obowiązkowo spray do nosa Marimer Baby, fajnie się sprawdza do oczyszczenia dróg oddechowych malcowi.
ODPOWIEDZ