Jakie macie hobby?

Regulamin forum
Tu znajdziesz regulamin forum. Przeczytaj koniecznie.
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Jakie macie hobby?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że dla równowagi każdy powinien mieć jakieś zajęcie poza pracę, gdzie będzie się spełniać i odpoczywać. Dla mnie bardzo ważną rzeczą są górskie wędrówki i właśnie to jest rzecz,którą najbardziej lubię. Mój mąż zaś ma od kilku już lat hobby, które pochłonęło go bez reszty - to wędkarstwo. Ostatnio specjalizują się w łowieniu szczupaka - jeśli oczywiście się uda. Bardzo ważne w tych połowach są przynęty na szczupaka ,które muszą być odpowiedniej wielkości i w odpowiednim kształcie. Szczupak jest dość inteligentną rybą. Trzeba też pamiętać ,że jest to drapieżnik.
masumi
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:26 pm

Re: Jakie macie hobby?

Post autor: masumi »

lubię czytać książki, oglądać seriale, szczególnie kryminalne :D jestem pod wrażeniem naszych polskich produkcji, Szadź mi się mega podoba, cieszę się, że będzie sezon trzeci
kokietka
Posty: 32
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:42 pm

Re: Jakie macie hobby?

Post autor: kokietka »

Moje hobby to szeroko rozumiana aktywność fizyczna. Uwielbiam sporty zimowe,pływanie ,ale najczęściej można mnie spotkać w klubie na zajęciach body ball Kraków
Są to ćwiczenia z piłką, dzięki niej,ciało się odpręża,relaksuje, ale też wzmacnia i doskonale rozciąga. Po takich zajęciach jestem pełna energii, jestem szczęśliwa i gotowa do nowych wyzwań.
czkawka
Posty: 41
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:19 am

Re: Jakie macie hobby?

Post autor: czkawka »

Ja lubie gry komputerowe, nawet zamowilm ostatnio kilka akcesoriów z genesisa i robie sobie stanowisko takie typowo gamingowe
foxi
Posty: 111
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:37 pm

Re: Jakie macie hobby?

Post autor: foxi »

Czym zajmujecie się poza pracą? Wiele osób, które znamy zajmują się tymi samymi rzeczami - panowie najczęściej wędkarstwo a panie w wolnych chwilach czytają albo oglądają filmy. Mamy jednak jednego znajomego który pasjonuje się sztuką a konkretnie interesuje go naturalizm w sztuce. Trzeba przyznać ,że obrazy naturalistyczne bardzo wiernie, wręcz w sposób fotograficzny oddają otoczenie i ludzi.
AniaJ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:08 am

Re: Jakie macie hobby?

Post autor: AniaJ »

W mojej rodzinie zajmujemy się domowymi pupilami z postaci małych gryzoni mieszkających w specjalnych klatkach. Trzeba im zorganizować miejsce do mieszkania i odpowiednie, specjalistyczne pożywienie, które dostarczamy ze sklepu https://domowypupil.pl
Znaczka
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 7:22 am

Re: Jakie macie hobby?

Post autor: Znaczka »

zbieram kapsle od piwa butelkowane :) Wiem ze to dość mało popularne a do tego niezbyt chyba kobiece ale sprawia mi to przyjemnosc :)
szamanka
Posty: 33
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:28 pm

Re: Jakie macie hobby?

Post autor: szamanka »

Góry, góry, góry...To jest moje hobby, moje całe życie,bez którego nie wyobrażam sobie codzienności. Lubię przyrodę, naturę, spędzam w jej otoczeniu sporo czasu,nie zapominając przy tym o własnej wygodzie i bezpieczeństwie. By czuć się komfortowo,staram się ubierać w ubrania szyte z wełny Merino https://brubeck.pl/produkt/damska-koszu ... fort-wool/
Wełna Merino jest w stanie pochłonąć wilgoć w ilości stanowiącej do 35% jej masy, charakteryzuje się minimalną przewodnością cieplną.
Violuśka
Posty: 91
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:56 am

Re: Jakie macie hobby?

Post autor: Violuśka »

Jeśli wasze hobby to sztuka, to z pewnością spodobają wam się reprodukcje na ścianie takich artystów pędzla jak Malczewski Jacek .To jeden z czołówki malarzy polskich więc miłośnicy malarstwa powinni mieć dużą frajdę z takich reprodukcji.
kasiunia
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 13, 2021 5:36 pm

Re: Jakie macie hobby?

Post autor: kasiunia »

Wiele ciekawych propozycji zajęć po pracy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę sukcesów.
ODPOWIEDZ